background

Poznaj atrakcje
w pobliżu Hotelu EDEN.

image

Mandoria: renesans, roller-coastery i zabawa dla całej rodziny

Takiej atrakcji w Polsce jeszcze nie było. Park rozrywki Mandoria zachęca renesansową tematyzacją, dobrą lokalizacją i rozrywką dla osób w każdym wieku. Jego Goście mogą bawić się na 30 atrakcjach – a wszystko to pod dachem, czynne cały rok.

Mandoria to rodzinny park rozrywki, który znajduje się w Rzgowie, tuż pod Łodzią. Aktualnie oferuje 30 atrakcji, które łącznie zajmują powierzchnię aż czterech boisk piłkarskich. Są to m.in.: trzy roller-coastery (w tym jedyny w kraju jeżdżący w ciemności), liczne karuzele, gigantyczny labirynt luster, łódki na wodzie czy olbrzymia zjeżdżalnia. W ramach biletu wstępu można korzystać z atrakcji tyle razy, ile się chce, przez cały dzień.

image
Mandoria logo

Atrakcje w Mandorii są rodzinne, co oznacza, że świetnie bawią się na nich zarówno dorośli, jak i dzieci. Nie mają ekstremalnego charakteru, jednak emocji nie brakuje. Twórcy zadbali o duże zróżnicowanie rozrywki, a dodatkowo dostosowali atrakcje tak, by opiekun korzystał z nich wraz z dzieckiem. Wspólna zabawa jest możliwa nawet w figloraju, w którym sufity są specjalnie podwyższone – dorosły nie musi kucać, by bawić się z dzieckiem. Nie brakuje również karuzel z podwójnymi krzesełkami.

Mandoria to park rozrywki, który przenosi Gości w czasie i to aż do XVI w. Znajdują się tu port, kamienice, targ, restauracje i mieszkańcy w strojach z epoki. Goście parku zamieniają się w Odkrywców wyjątkowego miejsca, którego historia zatrzymała się na roku 1521. Trudno tutaj o nudę.